پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازديد
  تعداد بازديد از سايت: 23917068
  تعداد بازديد اين صفحه: 99898
  در امروز: 3214

اوقات شرعي
True
تعداد بازديد از سايت: 23917068
تعداد بازديد زيرپورتال: 157511
اين زيرپورتال امروز: 99
تعداد بازديد اين صفحه: 99898
در امروز: 3214
اين صفحه امروز: 15
اطلاعات پرداخت موسسات

عنوان موسسه

بستری دانشگاهی

بستری غیر دانشگاهی

داروخانه

پاراکلینیک

پزشکان

درمانگاه

پزشک خانواده شهری

ماه پرداخت

فروردین 93

خرداد
93

خرداد93

خرداد
93

اردیبهشت93

اردیبهشت 93

80% تیر

اخبار
از طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان پیمانیه جهرم بازدید شد
 • 1393/7/7 دوشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : از طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان پیمانیه جهرم بازدید شد
  دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس و دکتر رئوفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم و تیم همراه از فرایند اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان پیمانیه جهرم بازدید بعمل آوردند . در این بازدید که به هدف از بین بردن موانع این طرح بزرگ و ملی صورت گرفت ، دکتر ممتحن گفت : دانشگاه علوم پزشکی جهرم و بیمه سلامت همچون دو بازو می توانند با کمک یکدیگر و تعاملات مناسب ضمن صیانت از حقوق بیمه شدگان ، سطح سلامت بیمه شدگان شهرستان را افزایش دهند . دکتر ممتحن در جلسه ای که به همین منظور برگزار شد گفت : به همت دولت تدبیر و امید سلامت آحاد مردم در اولویت قرار گرفته و تمام اقدامات سازمان بیمه سلامت و دانشگاه های علوم پزشکی بر این است که طعم شیرین سلامتی را برای جامعه به ارمغان آورند . همچنین در جلسه ای که با حضور فرماندار شهرستان جهرم برگزار شد ، مدیرکل بیمه سلامت فارس گزارشاتی از بیمه شدگان ، وضعیت پرداخت به موسسات درمانی و پزشک خانواده شهری ارائه نمودند . در پایان نیز جلسه شورای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی با حضور ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید .
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل بیمه سلامت فارس برگزار شد
 • 1393/7/7 دوشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل بیمه سلامت فارس برگزار شد
  هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد، تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس که پر از عشق و ایثار و مقاومت است و دعای شبانه پرچمدار وادی عشق و یاور بسیجیان و رزمندگان حضرت امام (ره)، خروش سپاهیان، بسیجیان، ارتشیان و پشتیبانی خالصانه پیر و جوان، مرد و زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند. پایگاه مقاومت اداره کل بیمه سلامت فارس نیز همچون سالهای گذشته طی مراسمی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس تجلیل بعمل آورد . در این مراسم سردار متولی مسئول انجمن راویان استان و مشاور سردار غیب پرور فرمانده سپاه کل استان فارس ضمن بیان خاطراتی از دوران 8 سال دفاع مقدس از مقام والای شهدا و ایثارگران تجلیل نمود . در پایان این مراسم با حضور دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس ، سردار متولی و عبدالهی فرمانده پایگاه مقاومت اداره کل از ایثارگران تجلیل بعمل آمد .
جلسه مشترک فرماندار فراشبند و مدیرکل بیمه سلامت فارس در خصوص طرح تحول نظام سلامت برگزار شد .
 • 1393/7/5 شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : جلسه مشترک فرماندار فراشبند و مدیرکل بیمه سلامت فارس در خصوص طرح تحول نظام سلامت برگزار شد .
  با حضور محسن پور میرزایی فرماندار شهرستان فراشبند و دکتر رضا ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس ، جلسه مشترکی با موضوع طرح تحول نظام سلامت و بیمه سلامت همگانی رایگان برگزار گردید . در این جلسه دکتر ممتحن ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس ، گزارشاتی در خصوص فرایند اجرایی طرح تحول نظام سلامت و طرح بیمه سلامت همگانی رایگان را ارائه نمود . همچنین با استناد به آمار های موجود وضعیت طرح تحول نظام سلامت در شهرستان فراشبند مورد ارزیابی قرار گرفت که در این خصوص فرماندار این شهرستان رضایت خود را از اجرای صحیح دو طرح بزرگ و ملی ( طرح تحول نظام سلامت و بیمه سلامت همگانی رایگان ) اعلام نمود.
جلسه مشترک معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیمه سلامت استان فارس برگزار گردید .
اطلاعیه مهم روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران
 • 1393/6/26 چهارشنبه اطلاعیه مهم روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران
  سید مهدی میر شاه ولد مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران اعلام کرد : اخیراً گزارش هایی دریافت شده مبنی بر اینکه شرکت ها و یا افرادی با هموطنان عزیز تماس گرفته و اعلام می کنند که با دریافت مبالغی برای فرد، دفترچه یا کارت بیمه سلامت صادر می کنند . سخنگوی سازمان بیمه سلامت اظهار داشت : این موضوع از نظر سازمان بیمه سلامت ایران کاملاً مردود است و تنها مرجع صدور بیمه سلامت همگانی این سازمان بوده و تنها راه ثبت نام برای دریافت دفترچه بیمه، مراجعه به سامانه : www.bimehsalamat.ir است که متقاضیان عزیز یا شخصاً با مراجعه به سامانه مذکور و یا با مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت ایران،می توانند اقدام به ثبت نام نمایند . مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان، خاطر نشان کرد: هیچگونه وجهی بابت حق بیمه از متقاضی بیمه سلامت همگانی دریافت نمی شود لذا از هموطنان گرامی تقاضا می شود در صورت هر گونه تماس از سوی فرد یا شرکتی در این خصوص به شماره تلفن 22844757 (روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران) اطلاع دهند
از طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان فیروزآباد بازدید شد
 • 1393/6/22 شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : از طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان فیروزآباد بازدید شد
  به منظور نظارت بر اجرای صحیح طرح تحول نظام سلامت ، دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس و آقای استوار میمندی فرماندار شهرستان فیروزآباد از بیمارستان این شهرستان بازدید به عمل آورند . در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت : طرح تحول نظام سلامت فرصتی است تا بتوانیم سیاستهای دولت را جهت بالا بردن سلامت مردم اجرا نمائیم . وی همچنین گفت : دولت تدبیر و امید نظر خاصی به سلامت مردم دارد که بودجه قابل توجهی را نیز جهت این امر مهم اختصاص داده است . دکتر ممتحن نیز ضمن تشکر از مسئولین اجرایی شهرستان که در بهبود سلامت مردم نقش مهمی را ایفاد می کنند تقدیر و تشکر نمود و گزارشاتی از ارتفاء سلامت مردم و کاهش پرداختی ها از جیب بیمه شدگان را ارائه نمود . در پایان این بازدید حکم مسئولیت آقای نوروزی به عنوان رئیس اداره بیمه شهرستان فیروزآباد در حضور فرماندار این شهرستان اهداء شد .
رويدادها
آلبوم تصاوير
جاذبه هاي گردشگري فارس
تعرفه پاراکلینیک 93
فايل ها
ساختار کلي جهت ارسال نسخ پزشکان.doc
135.68 KB
zavabet ضوابط ارجاع روستائيان.pdf
50.423 KB
فرم شكايت فرم ارسال شکايات.doc
636.928 KB

لطفاً فرم شكايات را به آدرس الكترونيكي Info.fr@msio.org.ir ارسال نماييد.درج آدرس و شماره تلفن جهت ارسال سريع پاسخ الزامي است.
فايل داروخانه مخصوص پزشکان خانواده شهري.doc
125.44 KB
فرمت تهيه فايلهاي داروخانه مخصوص نسخ پزشك خانواده شهري
داروخانه هاي وارد شده به طرح پزشك خانواده شهري بايستي فرمت پيوست را در اختيار شركت برنامه نويس خود قرارداده تا نسبت به تهيه فايلهاي مورد پذيرش بيمه خدمات درماني در خصوص نسخ پزشك خانواده شهري ( فرانشيز صفر درصد) اقدام نمايد
برنامه آفلاين پزشك خانواده شهري برنامه آفلاين پزشک خانواده شهري.rar
2.09 MB
کلیه ضوابط و مقررات و دستورالعملهای اسنادی و نظارتی موسسات درمانی طرف قرارداد


آزمایشگاه

پرتو پزشکی

داروخانه

درمانگاه

فیزیوتراپی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ihioguest)


Powered By Sigma ITID.