پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازديد
  تعداد بازديد از سايت: 21832192
  تعداد بازديد اين صفحه: 92685
  در امروز: 2527

اوقات شرعي
True
تعداد بازديد از سايت: 21832192
تعداد بازديد زيرپورتال: 145417
اين زيرپورتال امروز: 136
تعداد بازديد اين صفحه: 92685
در امروز: 2527
اين صفحه امروز: 16
اطلاعات پرداخت موسسات

عنوان موسسه

بستری دانشگاهی

بستری غیر دانشگاهی

داروخانه

پاراکلینیک

پزشکان

درمانگاه

پزشک خانواده شهری

ماه پرداخت

 اسفند92

اسفند92

فروردین 93

فروردین 93

فروردین 93

فردوردین93

80% اردیبهشت

اخبار
دفاتر بیمه سلامت تمامی ثبت نام کنندگان واجد شرایط چاپ شد
 • 1393/4/21 شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : دفاتر بیمه سلامت تمامی ثبت نام کنندگان واجد شرایط چاپ شد
  دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس طی بیانیه ای اعلام کرد : کلیه ثبت نام کنندگان در طرح بیمه سلامت همگانی که از اول اردیبهشت 93 اقدام به ثبت مشخصات خود در سامانه الکترونیکی www.bimehsalamat.ir نموده و واجد شرایط دریافت این نوع دفترچه شده اند ، می توانند با مراجعه به نمایندگی ها و دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت استان فارس که خود در زمان ثبت نام انتخاب نموده اند ، دفترچه های خود را دریافت نمایند . دکتر ممتحن در همین خصوص افزود : تعداد 165 هزار جلد دفترچه بیمه سلامت همگانی چاپ و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است . وی همچنین گفت : متقاضیانی که به دلایل ذکر شده در سامانه الکترونیکی www.bimehsalamat.ir موفق به دریافت دفاتر بیمه خود نشده اند می توانند بعد از برطرف نمودن نواقص یا ایرادات ذکر شده با مراجعه مجدد به دفاتر پیشخوان دولت ، دفترچه خود را دریافت نمایند .
از خانواده 4 شهید جنگ تحمیلی بازدید بعمل آمد
 • 1393/4/19 پنجشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : از خانواده 4 شهید جنگ تحمیلی بازدید بعمل آمد
  ماه رمضان ماه میهمانی خداست و چه بهتر که در این ماه نورانی ، با دیدار از خانواده ی شهدا ،‌ نور بیشتری برای طی طریق در باقیمانده ی سال ذخیره نماییم. به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و در راستای تکریم و تجلیل از خانواده های گرانقدر شهدا در اقدامی ارزشمند ،‌ مدیرکل بیمه سلامت فارس ، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از کارکنان بیمه سلامت فارس از خانواده های 4 شهید معظم شهر شیراز دیدار نموداند در حاشیه این بازدیدها دکتر ممتحن گفت : دیدار با خانواده‌های شهدا در راستای تکریم و تجلیل از مقام شامخ این عزیزان است که سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و وظیفه دستگاه های اجرایی مرتبط نیز برطرف کردن مسائل و مشکلات این عزیزان می باشد. شایان ذکر است که استان فارس 14600 شهید گرانقدر به انقلاب و کشور عزیزمان ایران تقدیم کرده است .
دفترچه های بیمه سلامت را تحویل نگیرید ، به اداره کل بیمه سلامت عودت داده می شود
 • 1393/4/17 سه شنبه در گفتگو با روزنامه خبر جنوب : دفترچه های بیمه سلامت را تحویل نگیرید ، به اداره کل بیمه سلامت عودت داده می شود
  25 هزار نفر هنوز برای دریافت دفترچه های بیمه سلامت خود اقدام نکرده اند . مدیرکل بیمه سلامت فارس از صدور دفترچه بیمه سلامت تمام متقاضیان ثبت نام کرده تا 31 خرداد ماه گذشته خبر داد و گفت : برای تمامی این افراد پیامک اطلاع رسانی ارسال شده و می بایست هر چه سریع تر برای دریافت دفترچه های خود به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه نمایند . دکتر رضا ممتحن با بیان این که تاکنون نزدیک به 149 هزار دفترچه بیمه سلامت در فارس صادر شده است اظهار داشت : بالغ بر 25 هزار نفر هنوز برای دریافت دفترچه های خود مراجعه نکرده اند و اگر ظرف 6 ماه از زمان دریافت پیامک اطلاع رسانی نسبت به انجام این کار اقدام نکنند ، دفترچه های آن ها از دفاتر خدمات دولت به اداره کل بیمه سلامت عودت داده شده می شود.
چهلمین همایش علمی کاربردی با موضوع اخلاق در خانواده برگزار شد
 • 1393/4/12 پنجشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : چهلمین همایش علمی کاربردی با موضوع اخلاق در خانواده برگزار شد
  چهلمین همایش علمی کاربردی با موضوع اخلاق در خانواده توسط حجه الاسلام و المسلمین کفیل ، رئیس مرکز تخصصی ستاد اقامه نماز کشور همچنین بنیانگزار مرکز مهدویت در استان فارس در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید . این همایش که به هدف تبیین نقش اخلاق در ارتقا منزلت خانواده برگزار شد مورد استقبال پرسنل اداره کل واقع شد . شایان ذکر است همایش های علمی کاربردی به هدف ارتقاء سطح علمی ، فرهنگی و اجتماعی کارکنان برگزار می شود .
کلیه مطالبات موسسات درمانی طرف قراداد با اداره کل بیمه سلامت فارس در سال 92 پرداخت گردید
 • 1393/4/2 دوشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : کلیه مطالبات موسسات درمانی طرف قراداد با اداره کل بیمه سلامت فارس در سال 92 پرداخت گردید
  به منظور تعامل بهتر و موثرتر با موسسات طرف قرارداد و همچنین ارائه خدمات مطلوب تر به بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت ، کلیه مطالبات موسسات درمانی شامل : داروخانه ، پاراکلینیک ، پزشکان ، درمانگاه ، بیمارستانهای دولتی و خصوصی همچنین پزشک خانواده شهری در سال 92 پرداخت گردید . مدیرکل بیمه سلامت فارس در این خصوص گفت : با توجه به شروع طرح تحول نظام سلامت در کشور ، استان فارس نیز همگام با سایر استانهای دیگر ، از این طرح بزرگ و ملی حمایت نموده که در همین راستا اقدام به پرداخت کلیه مطالبات موسسات درمانی طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت استان فارس در سال 92 ، نموده است .
جلسه دیدار عمومی مدیرکل بیمه سلامت فارس با کارکنان اداره کل برگزار شد
رويدادها
آلبوم تصاوير
جاذبه هاي گردشگري فارس
فايل ها
ساختار کلي جهت ارسال نسخ پزشکان.doc
135.68 KB
zavabet ضوابط ارجاع روستائيان.pdf
50.423 KB
فرم شكايت فرم ارسال شکايات.doc
636.928 KB

لطفاً فرم شكايات را به آدرس الكترونيكي Info.fr@msio.org.ir ارسال نماييد.درج آدرس و شماره تلفن جهت ارسال سريع پاسخ الزامي است.
فايل داروخانه مخصوص پزشکان خانواده شهري.doc
125.44 KB
فرمت تهيه فايلهاي داروخانه مخصوص نسخ پزشك خانواده شهري
داروخانه هاي وارد شده به طرح پزشك خانواده شهري بايستي فرمت پيوست را در اختيار شركت برنامه نويس خود قرارداده تا نسبت به تهيه فايلهاي مورد پذيرش بيمه خدمات درماني در خصوص نسخ پزشك خانواده شهري ( فرانشيز صفر درصد) اقدام نمايد
برنامه آفلاين پزشك خانواده شهري برنامه آفلاين پزشک خانواده شهري.rar
2.09 MB
کلیه ضوابط و مقررات و دستورالعملهای اسنادی و نظارتی موسسات درمانی طرف قرارداد


آزمایشگاه

پرتو پزشکی

داروخانه

درمانگاه

فیزیوتراپی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (IhioGuest)


Powered By Sigma ITID.