پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازديد
  تعداد بازديد از سايت: 26466640
  تعداد بازديد اين صفحه: 108883
  در امروز: 13279

اوقات شرعي
True
تعداد بازديد از سايت: 26466640
تعداد بازديد زيرپورتال: 171455
اين زيرپورتال امروز: 129
تعداد بازديد اين صفحه: 108883
در امروز: 13279
اين صفحه امروز: 47
اطلاعات پرداخت موسسات

عنوان موسسه

بستری دانشگاهی

بستری غیر دانشگاهی

داروخانه

پاراکلینیک

پزشکان

درمانگاه

پزشک خانواده شهری

ماه پرداخت

تیر
 93

مرداد
93

شهریور
93

مرداد
93

شهریور
93

مرداد
93

80%
مهر

اخبار
دفتر پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت در شهرستان اوز افتتاح شد
 • 1393/9/29 شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : دفتر پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت در شهرستان اوز افتتاح شد
  به منظور تکریم بیمه شدگان ، جلوگیری از سفرهای پرخطر بین شهری و صرفه جویی در وقت و هزینه این عزیزان ، دفتر پیشخوان دولت و بیمه سلامت شهرستان اوز با حضور مدیرکل بیمه سلامت فارس ، بخشدار و اعضای شورای شهر اوز افتتاح گردید . دکتر ممتحن در مراسم افتتاحیه این نمایندگی گفت : تکریم ارباب رجوع یکی از اصلی ترین اهداف سازمان بیمه سلامت ایران می باشد که به همین منظور با افتتاح این دفتر نمایندگی و پیشخوان دولت می توانیم یکی از دغدغه های بیمه شدگان در این منطقه را بر طرف کنیم . مدیرکل بیمه سلامت فارس در ادامه سفر خود از اداره بیمه شهرستان لار و دفتر پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت شهرستان خنج نیز بازدید نمود.
حضور بیمه سلامت فارس در نماشگاه هفته پژوهش
 • 1393/9/17 دوشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : حضور بیمه سلامت فارس در نماشگاه هفته پژوهش
  به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش نمایشگاهی تحت همین عنوان در جهاد دانشگاهی شیراز برگزار شد . در این نمایشگاه که به منظور ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دستگاه های اجرایی ، دانشگاه ها و مراکز علمی فارس برگزار شده است ، بیمه سلامت فارس نیز شرکت نموده و مطالعات و تحقیقات پرسنل خود را در قالب بروشور ، پاورپوینت ، بنر و ... ارائه نمود.
حذف تدریجی دفاتر بیمه سلامت در راستای صیانت از حقوق بیمه شدگان است
 • 1393/9/16 يكشنبه در گفتگو با صدا و سیمای مرکز فارس: حذف تدریجی دفاتر بیمه سلامت در راستای صیانت از حقوق بیمه شدگان است
  دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت استان فارس ضمن مصاحبه با واحد مرکزی خبر صدا و سیمای مرکز فارس گفت : در راستای تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق بیمه شدگان طرح حذف تدریجی دفاتر بیمه سلامت استان فارس در دستور کار این اداره کل قرار گرفت که به همین منظور طی هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، بیمارستان دولتی دانشگاهی خلیلی به عنوان اولین مرکز اجرای طرح مذکور انتخاب شده است تا نقاط قوت و ضعف طرح مورد بررسی قرار گیرد .لازم به توضیح است تنها مدرک مورد نیاز بیمه شدگان ، کارت ملی می باشد و هزینه های آنان نیز بر اساس طرح تحول نظام سلامت محاسبه می شود . وی ادامه داد : در این طرح بیمارستانهایی که دارای سیستم HIS می باشند اطلاعات بیماران را ثبت نموده و در بخش بستری اطلاعات در اختیار پزشک و کادر درمانی مربوطه قرار می گیرد. در پایان دکتر ممتحن خاطر نشان کرد که این طرح در راستای طرح بیمه سلامت همگانی رایگان و طرح تحول نظام سلامت است .
پذیرش کارت‌ ملی به جای دفترچه بیمه در بیمارستان‌ خلیلی شیراز کلید خورد
پیام تبریک مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت روز بیمه
 • 1393/9/13 پنجشنبه پیام تبریک مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت روز بیمه
  بی شک حوزه بیمه، امروز پیام آور آرامش و آسایش فکری اقشار مختلف مردم در تمام زمینه ها علی الخصوص در حوزه سلامت، پیشگیری و درمان است و می تواند با پشتوانه ای قوی در میهن اسلامی و ارائه طرح های نوین بیمه ای، نویدبخش آینده ای درخشان برای ملت بزرگوار ایران باشد.سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر کشور افتخار دارد تا از تمامی دست اندرکاران بخش بیمه درمان که در ارتقاء کمی و کیفی خدمات سلامت در سطح جامعه نقشی اساسی ایفا می نمایند، تشکر و قدردانی نماید. لذا اینجانب 13 آذر را به تمامی همکاران فعال در حوزه بیمه به ویژه حوزه بیمه سلامت کشور که با ارزش نهادن به حقوق شهروندی باعث آرامش و امنیت خاطر مردم شریف این مرز و بوم گردیده اند تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون برای کلیه تلاشگران در این عرصه را از ایزد منان خواستارم.
حفظ شأن مردم یکی از اولویت های دولت می باشد
 • 1393/9/13 پنجشنبه در جلسه مشترک بیمه سلامت و فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس حفظ شأن مردم یکی از اولویت های دولت می باشد
  به منظور ایجاد تعامل میان ادارات بیمه سلامت و فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ، جلسه مشترک دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس و دکتر مریدی مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید .در این جلسه که با گزارش دکتر ممتحن در خصوص رسالت و عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران شروع شد ایشان ضمن بیان این مطلب که : حفظ شأن مردم یکی از اولویت های دولت می باشد ، پیشنهاد راه اندازی مرکزی تحت عنوان سرای سلامت جهت هنرمندان را ارائه نمود. در ادامه دکتر مریدی نیز گفت : باید در حوزه فرهنگ و هنر نیز در بحث سلامت آسیب شناسی دقیقی صورت پذیرد.
رويدادها
آلبوم تصاوير
جاذبه هاي گردشگري فارس
تعرفه پاراکلینیک 93
فايل ها
ساختار کلي جهت ارسال نسخ پزشکان.doc
135.68 KB
zavabet ضوابط ارجاع روستائيان.pdf
50.423 KB
فرم شكايت فرم ارسال شکايات.doc
636.928 KB

لطفاً فرم شكايات را به آدرس الكترونيكي Info.fr@msio.org.ir ارسال نماييد.درج آدرس و شماره تلفن جهت ارسال سريع پاسخ الزامي است.
فايل داروخانه مخصوص پزشکان خانواده شهري.doc
125.44 KB
فرمت تهيه فايلهاي داروخانه مخصوص نسخ پزشك خانواده شهري
داروخانه هاي وارد شده به طرح پزشك خانواده شهري بايستي فرمت پيوست را در اختيار شركت برنامه نويس خود قرارداده تا نسبت به تهيه فايلهاي مورد پذيرش بيمه خدمات درماني در خصوص نسخ پزشك خانواده شهري ( فرانشيز صفر درصد) اقدام نمايد
برنامه آفلاين پزشك خانواده شهري برنامه آفلاين پزشک خانواده شهري.rar
2.09 MB
کلیه ضوابط و مقررات و دستورالعملهای اسنادی و نظارتی موسسات درمانی طرف قرارداد


آزمایشگاه

پرتو پزشکی

داروخانه

درمانگاه

فیزیوتراپی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ihioguest)


Powered By Sigma ITID.