پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازديد
  تعداد بازديد از سايت: 17827251
  تعداد بازديد اين صفحه: 80541
  در امروز: 35125

اوقات شرعي
True
تعداد بازديد از سايت: 17827251
تعداد بازديد زيرپورتال: 126983
اين زيرپورتال امروز: 156
تعداد بازديد اين صفحه: 80541
در امروز: 35125
اين صفحه امروز: 88
اطلاعات پرداخت موسسات

عنوان موسسه

بستری دانشگاهی

بستری غیر دانشگاهی

داروخانه

پاراکلینیک

پزشکان

درمانگاه

پزشک خانواده شهری

ماه پرداخت

دی 92

مهر 92

دی 92

مهر92

دی 92

مهر 92

80% بهمن

اخبار
اردوی یک روزه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید
 • 1393/1/30 شنبه اردوی یک روزه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید
  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اردوی تفریحی یک روزه به مقصد سپیدان توسط خواهران شاغل اداره کل بیمه سلامت فارس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس :این اردو یک روزه بر اساس تکریم خواهران همکار اداره کل ، به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین ایجاد روحیه نشاط و شادابی برای بانوان تدارک دیده شد .
مهمترین راهبرد سازمان در طرح پوشش فراگیر بیمه همگانی ، کاهش مراجعه حضوری است
 • 1393/1/28 پنجشنبه مهمترین راهبرد سازمان در طرح پوشش فراگیر بیمه همگانی ، کاهش مراجعه حضوری است
  بهمن برزگر معاون مطالعات و توسعه خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت ایران در همایش پوشش فراگیر بیمه همگانی سلامت در مورخ 27 فروردین ماه سالجاری با بیان این مطلب که پوشش بیمه همگانی خدمات سلامت بیمه شدگان را در برابر ریسک ناشی از تحمیل هزینه های درمانی حمایت می کند؛ افزود: پوشش همگانی بیمه سلامت یک وظیفه خطیر 20 ساله در نظام سلامت ما است که پشتوانه قانونی آن نیز در قانون اساسی بیان شده است.
در حال حاضر انقلابی در تامین منابع مالی نظام سلامت رخ داده است
 • 1393/1/28 پنجشنبه در حال حاضر انقلابی در تامین منابع مالی نظام سلامت رخ داده است
  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در رابطه با نقش بیمه در نظام سلامت و همچنین توجه ویژه دکتر روحانی رئیس جمهور و دو وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به مقوله سلامت موجب گردیده افقهای روشنی برای نظام سلامت مشخص گردد.
دوره آموزشی روش اجرایی طرح پالایش بیمه روستاییان و پوشش بیمه همگانی ایرانیان در استان فارس برگزار گردید
 • 1393/1/27 چهارشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : دوره آموزشی روش اجرایی طرح پالایش بیمه روستاییان و پوشش بیمه همگانی ایرانیان در استان فارس برگزار گردید
  با حضور مدیر کل ، معاون پشتیبانی ، روسای ادارات شهرستانها ، مسئولین نمایندگیها و دفاتر پیشخوان همکار با بیمه سلامت استان فارس دوره آموزشی روش اجرایی طرح پالایش بیمه روستاییان و پوشش بیمه همگانی ایرانیان در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید . در ابتدای این همایش دکتر ممتحن بر اجرای کامل طرح پالایش روستائییان و افزایش ضریب نفوذ بیمه ای و پوشش همگانی بر اساس ضوابط جدید تاکید کرده و دفاتر بخش خصوصی را به بازاریابی صحیح در این زمینه ملزم نمود . سپس ایران نژاد معاون اداره بیمه گری و درآمد روش اجرایی فرایند ها را ارائه و ضمن توضیح ضوابط جدید موارد مبهم را رفع ابهام و به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داد.
مصاحبه اختصاصی مدیرکل بیمه سلامت فارس با خبرنگار روزنامه خبر جنوب شیراز انجام شد
 • 1393/1/26 سه شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : مصاحبه اختصاصی مدیرکل بیمه سلامت فارس با خبرنگار روزنامه خبر جنوب شیراز انجام شد
  دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس در نشستی با خبرنگار روزنامه خبر جنوب شیراز در خصوص بند الف ماده 38 قانون پنجم توسعه سخنانی را ارائه نمود . در پی اعلام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت مبنی بر اجرایی شدن ماده 38 قانون پنجم توسعه در خصوص بیمه شدن آحاد مردم و شروع این طرح از اول اردیبهشت 93 ، مدیرکل بیمه سلامت فارس اطلاع رسانی در خصوص این طرح بزرگ کشوری را امری ضروری و نقش رسانه ها را در تنویر افکار عمومی و فراگیر شدن این مطلب نقشی ارزشمند و کارآمد دانست . در ادامه وی به این مطلب اشاره کرد : سیاست دولت تدبیر و امید این است که در امر سلامت ، پرداخت از جیب مردم باید تا 15 درصد کاهش پیدا کند که در همین راستا دولت سعی دارد علاوه بر بالا بردن کیفیت ، کمیت خدمات را نیز افزایش دهد . در پایان این نشست دکتر ممتحن از زحمات پرسنل روزنامه خبر جنوب شیراز تشکر نمود و خدمات این عزیزان را لایق تقدیر دانست .
بازدید مدیرکل بیمه سلامت فارس و هیئت همراه از موسسه خیریه نرجس در آخرین روز هفته سلامت
 • 1393/1/24 يكشنبه بازدید مدیرکل بیمه سلامت فارس و هیئت همراه از موسسه خیریه نرجس در آخرین روز هفته سلامت
  دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس و هیئت همراه از موسسه خیریه و درمانگاه نرجس بازدید نمودند . مدیرکل بیمه سلامت فارس و هیئت همراه ضمن عیادت از کودکان معلول این موسسه خیریه از نزدیک شاهد تلاش های شبانه روزی پرسنل این موسسه نیز بودند . در حاشیه این بازید دکتر ممتحن گفت : تلاشهای بی شائبه پرسنل خدوم این موسسه نشان از روح بلند این بزرگواران در خدمت رسانی به نیازمندان است . در ادامه آقای بهاء الدینی مدیرعامل و بانی موسسه خیریه نجس نیز گزارشی از عملکرد مرکز ارائه و طی بازدیدی واحد های مختلف درمانگاه جدید الاحداث نرجس را به حاضرین معرفی نمودند .
آلبوم تصاوير
جاذبه هاي گردشگري فارس
فايل ها
ساختار کلي جهت ارسال نسخ پزشکان.doc
135.68 KB
zavabet ضوابط ارجاع روستائيان.pdf
50.423 KB
فرم شكايت فرم ارسال شکايات.doc
636.928 KB

لطفاً فرم شكايات را به آدرس الكترونيكي Info.fr@msio.org.ir ارسال نماييد.درج آدرس و شماره تلفن جهت ارسال سريع پاسخ الزامي است.
فايل داروخانه مخصوص پزشکان خانواده شهري.doc
125.44 KB
فرمت تهيه فايلهاي داروخانه مخصوص نسخ پزشك خانواده شهري
داروخانه هاي وارد شده به طرح پزشك خانواده شهري بايستي فرمت پيوست را در اختيار شركت برنامه نويس خود قرارداده تا نسبت به تهيه فايلهاي مورد پذيرش بيمه خدمات درماني در خصوص نسخ پزشك خانواده شهري ( فرانشيز صفر درصد) اقدام نمايد
برنامه آفلاين پزشك خانواده شهري برنامه آفلاين پزشک خانواده شهري.rar
2.09 MB
کلیه ضوابط و مقررات و دستورالعملهای اسنادی و نظارتی موسسات درمانی طرف قرارداد


آزمایشگاه

پرتو پزشکی

داروخانه

درمانگاه

فیزیوتراپی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (msioguest)


Powered By Sigma ITID.