پرچم ایران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 65594703
  تعداد بازدید این صفحه: 246391
  در امروز: 24439

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اوقات شرعي
True
تعداد بازديد اين صفحه: 246391
تعداد بازديد از سايت: 65594703
تعداد بازديد زيرپورتال: 388688
اين زيرپورتال امروز: 254
در امروز: 24439
اين صفحه امروز: 152
اطلاعات پرداخت موسسات

عنوان موسسه

بستری دانشگاهی

بستری غیر دانشگاهی

داروخانه

پاراکلینیک

پزشکان

درمانگاه

ماه پرداخت

مهر
 95

آبان
95

اسفند
95

آذر
95

دی
95

دی
95
اخبار
مدیرکل بیمه سلامت فارس به عنوان داروساز نمونه معرفی شد
همایش مقایسه نظام سلامت بین دو کشور ایران و آلمان در شیراز برگزار شد
 • 1396/6/25 شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : همایش مقایسه نظام سلامت بین دو کشور ایران و آلمان در شیراز برگزار شد
  با حضور پروفسور شنک ( مدیر نظام سلامت آلمان ) ، مدیرکل بیمه سلامت ، مدیران و صاحبنظران در حوزه آموزشی و پژوهشی همایش مقایسه نظام سلامت بین دو کشور ایران و آلمان برگزار شد . دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس ضمن حضور در پنل تخصصی این همایش در خصوص رضایت از طرح پزشک خانواده در کشور اظهار داشت : رضایت نسبی است و نمی توان در یک کلام رضایتمند بودن یا نبودن را توضیح داد ، صرف نظر از کمبودها و نقایصی که در این طرح وجود دارد در کشور ما بیش از 99 درصد از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه های پایه می باشند که در مقایسه با سایر کشورها آمار خوبی است . شایان ذکر است این همایش دو روزه با اهداف بررسی چالش ها و چاره های اینک و آینده حول محور سلامت - پزشک خانواده - دارو و اشتغال داروسازان جوان در تاریخ 23 شهریور به کار خود پایان داد .
برگزاری جلسه سبک زندگی سالم در اداره کل بیمه سلامت فارس
ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان اقلید افتتاح شد
 • 1396/6/8 چهارشنبه به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان اقلید افتتاح شد
  به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، مدیرکل بیمه سلامت فارس، امام جمعه اقلید، فرماندار ، بخشدار مرکزی و برخی از مسؤولان شهرستانی ساختمان جدید اداره بیمه سلامت اقلید افتتاح شد. دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس در مراسم افتتاحیه این ساختمان اظهار داشت : بر اساس سیاستهای سازمان بیمه سلامت مبنی بر ساخت ساختمان ملکی جهت ادارات بیمه سلامت شهرستان ها ، ساختمان اداری این شهرستان با همت و همکاری مسئولین سازمان ، اداره کل ، فرماندار و مسئولین شهرستان ، کمتر از 24 ماه از تاریخ کلنگ زنی به بهره بردای رسید . وی ادامه داد : ساختمان اداری شهرستان اقلید هدیه کوچکی به بیمه شدگان است و امیدواریم بتوانیم در آینده ساختمان اداری سایر شهرستانها را نیز افتتاح کنیم . شایان ذکر است ساختمان اداری شهرستان اقلید در زمینی به متراژ 1000 متر مربع با زیر بنای 485 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 1 میلیارد ریال با پیمانکاری اداره مسکن و شهرسازی ساخت و بهره برداری شد .
از پزشکان شاغل در اداره کل بیمه سلامت فارس تقدیر بعمل آمد
جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسای ستادی و شهرستانی در شهرستان آباده برگزار شد
 • 1396/5/24 سه شنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسای ستادی و شهرستانی در شهرستان آباده برگزار شد
  به منظور تعامل و همفکری بین ادارات ستادی و شهرستانی ، جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسای ستادی و شهرستانی در شهرستان آباده برگزار شد . به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس با تاکید بر لزوم تشکیل جلسات شورای اداری بصورت فصلی در ادارات بیمه شهرستانها ، اظهار داشت : برگزاری شورای اداری ضمن تعامل و همسویی روسای ادارات ، می تواند موجب افزایش توانمندی مسئولین شهرستان گردد . در حاشیه این برنامه مدیرکل بیمه سلامت فارس ضمن حضور در دفتر فرماندار و امام جمعه شهرستان آباده ضمن ارائه گزارش عملکرد بیمه سلامت در خصوص ساخت ساختمان اداری این شهرستان نیز بحث و تبادل نظر نمودند .
رويدادها
آلبوم تصاوير
جاذبه هاي گردشگري فارس
تعرفه های سال 95
تعرفه سال 95 tarefe 95.rar
607.867 KB
قوانین موسسات درمانی