پرچم ایران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 42463689
  تعداد بازدید این صفحه: 183686
  در امروز: 123

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اوقات شرعي
True
تعداد بازديد اين صفحه: 183686
تعداد بازديد از سايت: 42463689
تعداد بازديد زيرپورتال: 289469
اين زيرپورتال امروز: 98
در امروز: 123
اين صفحه امروز: 1
اطلاعات پرداخت موسسات

عنوان موسسه

بستری دانشگاهی

بستری غیر دانشگاهی

داروخانه

پاراکلینیک

پزشکان

درمانگاه

ماه پرداخت

مهر
 94

شهریور
94

اسفند
94

آبان
94

اسفند
94

آذر
94
اخبار
ساختمانهای اداری بیمه سلامت شهرستانهای داراب و فسا افتتاح شد
 • 1395/6/7 يكشنبه در گرامیداشت هفته دولت ساختمانهای اداری بیمه سلامت شهرستانهای داراب و فسا افتتاح شد
  همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر ،ساختمانهای اداری بیمه سلامت شهرستانهای داراب و فسا با حضور فرماندار ، نماینده مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل بیمه سلامت فارس و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی این دو شهرستان افتتاح شد . به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت فارس در مراسم بهره‌برداری ساختمانهای اداری شهرستان های داراب و فسا، اظهار داشت: زمین 1400 متر مربعی ساختمان اداری داراب و 1000 متر مربعی ساختمان اداری فسا به ترتیب با هزینه 10 میلیارد ریال و 8 میلیارد ریال و با همت مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح گردید . وی هدف از راه‌اندازی این ادارات را ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان این دو شهرستان دانست و گفت: از جمعیت 207 هزار نفری شهرستان داراب تعداد 160 هزار نفر و در شهرستان فسا از جمعیت 250هزار نفری تعداد 150 هزار نفر تحت پوشش صندوقهای بیمه ای سازمان بیمه سلامت ایران قرار دارند . شایان ذکر است ساختمانهای اداری شهرستانهای مرودشت و لارستان نیز در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار می گیرد .
هزینه پیوند اعضا در تعهدات بیمه قرارگرفت
 • 1395/5/24 يكشنبه به گزارش خبرنگار روزنامه طلوع : هزینه پیوند اعضا در تعهدات بیمه قرارگرفت
  مدیرکل بیمه سلامت فارس در بازدید از دفتر روزنامه طلوع گفت : در هیئت دولت ، هزینه جراحی پیوند اعضایی مانند : قلب ، ریه ، پانکراس و مغز استخوان مشمول تعهدات بیمه می شود. وی ادامه داد : در نشستی که هیئت دولت در روز خبرنگار برگزار کرد ، بیمه سلامت پرداخت 5 هزار میلیارد تومان را برای این منظور مصوب کرده است و این موضوع برای همه بیمه ها صادق خواهد بود . شایان ذکر به مناسبت گرامیداشت 22 مرداد چهارمین سالروز تاسیس سازمان بیمه سلامت ایران ، دکتر ممتحن از دفتر روزنامه طلوع بازدید نمود .
مدیرکل بیمه سلامت فارس با حضور در صدا و سیما چالش ها و فرصت های طرج پزشک خانواده را تشریح کرد
نخستین دوره جشنواره ملی فیلم سلامت از تاریخ 1 لغایت 5 شهریور 1395 برگزار می ­شود
 • 1395/5/18 دوشنبه به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس : نخستین دوره جشنواره ملی فیلم سلامت از تاریخ 1 لغایت 5 شهریور 1395 برگزار می ­شود
  جشنواره­ ملی فیلم سلامت، تلاشِ کوچکی است برای جمع آوری ایده­ های بزرگ ... دعوتی از سینماگران و هنرمندانِ متعهدی که سالم زیستن آدمی، دغدغه­ی آنهاست ... حق برخورداری از زندگی سالم، با کیفیت، اثربخش و توأم با طول عمر قابل قبول و با کمترین آسیب ناشی از بیماری­ها و ناتوانی­ها، از اساسی­ ترین حقوق و وظایف افراد هر جامعه­ ی توسعه یافته نسبت به خود و دیگران بوده و البته از جمله بدیهی­ ترین مطالبات به حق از دولت­هاست. در این راستا یکی از برنامه های مهم نظام سلامت کشور، آگاه­ سازی و آموزش خودمراقبتی به افراد جامعه با هدف پیشگیری از بیماری ها و درمان صحیح آن­ها می باشد.
پیام مدیرکل بیمه سلامت فارس به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار
ماموریت ، مشروعیت و مقبولیت سازمان بیمه سلامت ایران در استیفای حقوق بیمه شدگان است
 • 1395/5/6 چهارشنبه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران؛ ماموریت ، مشروعیت و مقبولیت سازمان بیمه سلامت ایران در استیفای حقوق بیمه شدگان است
  به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت فارس؛ دکتر کبیر اظهار داشت: پاسداشت حقوق بیمه شدگان در راستای استیفای بیمه شدگان در برنامه عملیاتی است و همه کارکنان سازمان بیمه سلامت می بایست اهتمام ویژه ای در این امر مهم به کار برند. مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: معنای کار سازمان زمانی مفهوم پیدا می کند که خدمتگزار مردم باشیم و موجودیت سازمانی ما بیمه شدگان می باشند. و همچنین اهمیت و کمک به همکاران نهایت سعی و تلاش ما است. این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: سازمان بیمه سلامت ایران بر اساس برنامه عملیاتی می تواند بی عدالتی ها را کم و رضایت بیمه شدگان راافزایش دهد.
رويدادها
آلبوم تصاوير
جاذبه هاي گردشگري فارس
تعرفه های سال 95
تعرفه سال 95 tarefe 95.rar
607.867 KB
فايل ها
خدمات اینتر ونشنال خدمات_اينترونشنال_ويرايش_شده.pdf
456.405 KB
دستورالعمل رسیدگی به اسناد پزشکی جديدترين مجموعه دستورالعملهاي رسيدگي به اسناد 1-2-95پزشکي.pdf
1.15 MB
دستورالعمل و ظوابط رسیدگی به صورتحسابهای پاراکلینیک paraclinic 13940514.rar
2.62 MB
فایل های دستورالعمل رسیدگی به اسناد پرتو پزشکی ، آزمایشگاه و ژنتیک ، فیزیوتراپی و آیین نامه پرداخت دوکا پزشکان درمانی و اعضای هیات علمی تمام وقت جغرافیایی ( ابتدا فایل از حالت فشرده خارج شود )
ساختار کلي جهت ارسال نسخ پزشکان.doc
135.68 KB
فايل داروخانه مخصوص پزشکان خانواده شهري.doc
125.44 KB
فرمت تهيه فايلهاي داروخانه مخصوص نسخ پزشك خانواده شهري
داروخانه هاي وارد شده به طرح پزشك خانواده شهري بايستي فرمت پيوست را در اختيار شركت برنامه نويس خود قرارداده تا نسبت به تهيه فايلهاي مورد پذيرش بيمه خدمات درماني در خصوص نسخ پزشك خانواده شهري ( فرانشيز صفر درصد) اقدام نمايد
قوانین موسسات درمانی